2002 yılında Bursa’da kurulan Fors Yapı olarak evinizin giyimi sayılan izolasyon çalışmalarını tecrübeli personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

Öncelikle problemin ne olduğunu tespit ediyor, isteğiniz doğrultusunda su sızıntılarına en doğru olan çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun bilinci ile söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli malzeme ve teçhizatı sürekli yanımızda bulundurarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz.

İşleri büyük/küçük diye ayırt etmeden destek sağlıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, uygulama sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çaba harcıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bize referans olmasıdır.

Misyonumuz

Firma olarak müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak, değişime ve gelişime açık olup, alanında en iyisi olmaya dair inançlı ve hevesliyiz. Üstün iş ahlakı ile dürüst çalışmanın, en önemlisi sermayemizin insan kaynağı olduğunu vurgulamak isteriz. FORS YAPI, bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün ya da hizmetin teslimatına kadar geçen süreç içerisinde sağlanan tüm hizmet ve ürünlerin en doğru, eksiksiz ve en iyisini müşteriye sunmayı hedefler

Vizyonumuz

Yapı sektöründe çetin rekabet koşulları, bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

FORS YAPI olarak, sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte ve bu bağlamda dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımlarla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.

“Kalitede Süreklilik”, “Karşılıklı Güven”, “Dürüstlük” ve “Uygun Fiyat” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.